پنج کراس اوور گران قیمت برای ثروتمندان!

پنج کراس اوور گران قیمت برای ثروتمندان!


روزنامه هفت صبح: یک ب ام و X3 کامپکت در میان SUV – کراس ها بهترین جایگزین برای یک سدان سری 3 اسپورت قابل احترام است. برندهای عجیب و غریبی مثل بنتلی، مازراتی و لامبورگینی در حال فروش خودروهای فوق العاده و اسپورت خود هستند و با این وجود به نظر می رسد برندهای لوکس در میانه سرنوشت آشکار خود به نوعی غافلگیری دچار شده اند. به گزارش «موتور 1»، این روزها SUV های لوکس و کراس اوورها که بر پایه خودروها ساخته می شوند و سدان های کوچک و جمع و جور در بین مردم و جوانان محبوب هستند و به خوبی به فروش می رسند. اما در میان شاسی بلندها نیز برخی از خودروها مانند سدان ها قابل اعتمادتر از بقیه هستند.

اگر شما خودرویی با خدمات پس از فروش گسترده را در اختیار بگیرید، شاید ضریب اعتماد خودرو به چشم نیاید، اما اگر این آپشن را از خودروی خریداری شده خود حذف کنید و به هزینه تعمیر در خودروهای لوکس فکر کنید، ضریب اطمینان و کارکرد تک تک اجزا اهمیت می یابد. بر اساس مجموع داده های حاصل از موسسه تحلیلی کانسیومر ریپورت (بر اساس بررسی های کاربران) و شرکت تحقیقاتی JD پاور (بر پایه تجربیات بیش از 37000 نفر از صاحبان خودرو در سه سال اول استفاده از آن) گروه کارشناسی موتور 1 موفق به اعلام SUV های لوکس و قابل اعتماد موجود در بازار شدند. در این فهرست لوکس های قدبلند و قابل اعتماد 2018 در جهان را ببینید.

1. آكيورا RDX

موفقیت این خودرو ایجاد توازن بين تجملات و اسپورت بودن است. به همین دلیل آكيورا RDX در بین پرفروش های سال قرار دارد. با وجود اینکه مدل های 2019 این خودرو در راهند، فروش نسخه های فعلی آن به بهترین شکل ادامه دارد. از سوی انجمن تحلیلی کانسیومر ریپورت نرخ بالای متوسط را کسب کرده و مطالعات مستقل سازمان «جی دی پاور» نیز این خودرو را در جایگاهی بالاتر از متوسط قرار می دهد.

قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 کدامند؟


2. آئودی Q3

آئودی Q3 یک شاسی بلند بر پایه سدان A3 ساخته شده و در رانندگی بسیار سرگرم کننده به شمار می آید. در این خودرو شاهد فضای بیشتر برای سر، فاصله زیاد کف تا زمین و محفظه بار بزرگتر نسبت به سدان هستیم. فضای درونی خودرو با سلیقه مشتریان بازارهای لوکس همخوانی دارد. ضریب اعتمادپذیری این خودرو از نگاه کانسیومر ریپورت متوسط و از طرف «جی دی پاور» بالاترین امتیاز را دارد.

قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 کدامند؟


3. آئودی Q5

پرفروش ترین خط برندهای لوکس محسوب می شود. این خودرو در سال 2018 در فضای درونی و خارجی مورد بازطراحی ویژه قرار گرفت. خودرو به شکل دلنشینی اسپورت طراحی شده و در میان قدبلندها حرفه ای و با اصالت نشان داده است. کانسیومر ریپورت برای دوام خودرو امتیاز بالای متوسط و «جی دی پاور» به دلیل ویژگی های فنی امتیاز متوسط را به آن بخشیده اند.

قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 کدامند؟


4. ب ام و X1

در میان SUV های لوکس و کوچک، ب ام و X1 بسیار کاربردی و لوکس ظاهر شده و اسپورت بودن آن باعث می شود تا جایگزین فوق العاده ای برای یک سدان در این سطح باشد. این خودرو از هر دو موسسه «جی دی پاور» و کانسیومر ریپورت نرخ متوسط را کسب کرده است.

قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 کدامند؟


5. ب ام و X3

یک ب ام و X3 کامپکت در میان SUV – کراس ها بهترین جایگزین برای یک سدان سری ۳ اسپورت قابل احترام است. با این وجود کانسیومر ریپورت یک امتیاز کلی متوسط و «جی دی پاور» کمی بالاتر از متوسط را به دلیل قدرت بالای ترابری این . خودرو داده اند.

قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 کدامند؟

در این فهرست ب ام و X5، بیوک انکور (Encore)، لکسوس ،NX لکسوس RX و پورشه ماکان در جایگاه ششم تا دهم قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس قرار دارند.

منبع: برترین ها خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *